Oferta szkolna

Wszystkie poniższe pakiety skierowane są dla dzieci od IV klasy szkoły podstawowej. Bowiem warunkiem uczestnictwa w zabawie na trasach wysokich parku linowego „Leśna Przygoda” w Radlinie jest minimalny wzrost dziecka po wyciągnięciu rękę w górę wynoszący 170 cm.

PARK LINOWY - TRASY WYSOKIE

Linowy tor przeszkód z różnego rodzaju stacjami: mosty, kładki, belki, huśtawki, siatki, zjazdy, deskorolka, trapez itp... Cały system został zaprojektowany i stworzony jest w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła bezpiecznie przejść przez cały park ciesząc się niezwykłą przygodą. „Leśna Przygoda” dysponuje dwoma trasami parku linowego. Tor niebieski umiejscowiony jest na około 5,5 metrach wysokości. Tor czerwony znajduje się na około 7,5 metrach wysokości. Łączna długość tras to 400 metrów dobrej zabawy!

GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE

Zestaw nietypowych zabaw, z nietypowymi akcesoriami prowadzone przez instruktorów parku. Wśród wykorzystywanych gadżetów występują: skrzynki po napojach, folia śniadaniowa, lina, talerze cyrkowe, itp. Zabawy w pełni zostały dostosowane do wieku uczestników.

 

LEŚNE PODCHODY

Świetna zabawa, do której nasz las ma idealne warunki. Grupa dzielona jest na 2 bądź 3 zespoły, do których dołączają się instruktorzy czuwający nad przebiegiem zabawy. Zabawa może być przeprowadzona w dwóch formach. Jedna polega na tym, iż drużyny ścigają się w rozwiązywaniu zadań, odnajdywaniu wskazówek, zbierając równocześnie punkty. Wygrywa drużyna która jako pierwsza dotrze do mety. Druga wersja polega na tym, iż jedna drużyna ukrywa się w lesie zostawiając po drodze wskazówki i zadania, z kolei druga grupa ma za zadanie odnaleźć ją w jak najkrótszym czasie. Później następuje zmiana drużyn.

DODATKOWE ATRAKCJE:

Dmuchany tor przeszkód "Bungee run"

Zabawy rozgrywana jest formie rywalizacji, gdyż odbywa się na dwóch dmuchanych torach, co tym samym gwarantuje bezpieczeństwo podczas wyścigu. Polega bowiem na tym, iż uczestnik zostaje przypięty do pasa, do którego przymocowane są liny typu bungee. Jego zadaniem jest pobiec jak najdalej po swoim torze i przyczepić woreczek dalej od swojego przeciwnika. Następnie swoją rolę odgrywa lina bungee, która przyciąga klienta do linii startu w taki sposób, ze osoba traci równowagę i grunt pod nogami.

*Atrakcja dostępna przy grupie zorganizowanej minimum 25 osób.

Wahadło

Stanowi jedną z naszych największych atrakcji!! To największa huśtawka w okolicy, którą kochają zarówno dzieci, jak i dorośli! Ochotnik zostaje ubrany w uprząż pełną, do której przymocowane są dwa rodzaje lin. Jedna na wysokości klatki piersiowej, za pomocą której wciąga się go na 14 metrów do góry, a druga na grzbiecie, która po „zajęciu pozycji” zostaje wypięta. Wówczas następuje lot z zawrotną prędkością i uczestnik spada w dół ruchem wahadłowym, po czym zostaje wyhamowany. Emocje gwarantowane.


Wszystkie pakiety to nic innego jak znakomita edukacja i zabawa w duchu fair play.

 

* Minimalna liczba uczestników grup zorganizowanych wynosi 15 osób.
** Wychowawcy i opiekunowie grup nie ponoszą żadnych kosztów związanych z udziałem w wycieczce zorganizowanej do parku linowego „Leśna Przygoda” w Radlinie

*W przypadku przyjazdu większej liczby uczestników udzielane będą rabaty, a zatem uzyskają Państwo więcej atrakcji za  niższą cenę.

 

Cennik:


OFERTA CENA CZAS
PAKIET 0 Park linowy (2 trasy)
20 zł/os. ok. 2 godziny
PAKIET I

Park linowy (2 trasy)
Gry i zabawy integracyjne

25 zł/os.
ok. 3 godziny
PAKIET II

Park linowy (2 trasy)
Gry i zabawy integracyjne
Leśne podchody

30 zł/os. ok. 3 godziny

DMUCHANY TOR
"BUNGEE RUN"

--- dodatkowa atrakcja ---
10 zł/os.
WAHADŁO --- dodatkowa atrakcja ---

10 zł/os.


 

Oprócz  rozmaitych zabaw nasza oferta może zostać wzbogacona o ofertę gastronomiczną, którą zapewni nam restauracja „Leśna Perła”.

  • Zupa (rosół, pomidorowa, ogórkowa, grochowa) – 5 zł
  • 2-danie – 10 zł

Przykładowo:

  • kotleciki drobiowe z frytkami i surówką
  • pulpety w sosie, ziemniaki, surówka
  • spaghetti
  • makaron z twarożkiem


"Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl".