Oferta przedszkolno-wczesnoszkolna

 

PARK LINOWY "MALUCH"

Park linowy „Maluch” – to nasza pierwsza propozycja skierowana dla dzieci już od 3 aż do 13 roku życia. Oferujemy tu system przeszkód zawieszonych na drzewach na niewielkiej wysokości. Każdy maluch jest tutaj bezpieczny, a jednocześnie rozwija swoją sprawność ruchową pokonując kolorowe przeszkody. Spotkać tu może tunele, ruchome mostki, zjeżdżalnię, biedronki, grzybki, kacze nóżki czy zjazd na tyrolce. Łącznie do pokonania jest 9 przeszkód! Zabezpieczeniem są siatki zawieszone bezpośrednio pod przeszkodami. Nad bezpieczeństwem maluchów czuwają dodatkowo instruktorzy oferujący pomoc przy ewentualnych trudnościach. To jedyna taka atrakcja w obrębie 40 kilometrów!!

GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE

Zestaw nietypowych zabaw, z nietypowymi akcesoriami prowadzone przez instruktorów parku. Wśród wykorzystywanych gadżetów występują: skrzynki po napojach, folia śniadaniowa, lina, talerze cyrkowe, itp. Zabawy w pełni zostały dostosowane do wieku uczestników.


PIRACKA WYPRAWA - nowy scenariusz!!

Piracka wyprawa w nowym wydaniu to zabawa w piratów dla wszystkich, dla których tradycyjne zabawy nie są wystarczająco atrakcyjne. Po otrzymaniu gadżetów zamieniających każdego dzieciaka na pirata (czapka, flaga, miecz) rozpoczyna się podróż z animatorem-piratem po pobliskim lesie. Na trasie rozmieszczone są zagadki i zadania, które maluchy muszą zrealizować, żeby na końcu wyprawy odnaleźć upragniony leśny skarb piracki.


MAŁY PICASSO - ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Zajęcia plastyczne na świeżym powietrzu to miła odmiana dla każdego dziecka. Wśród oferowanych atrakcji można wymienić: malowanie na sztalugach, malowanie na szkle, malowanie na kamieniach, malowanie palcami oraz stopami, malowanie twarzy, itd.

 

SADZENIE DRZEWEK - NOWOŚĆ!!

W ramach naszej nowej, wiosennej atrakcji oferujemy Państwu możliwość wzbogacenia wycieczki o sadzenie drzewek. Każde dziecko otrzymuje sadzonkę drzewa, którą ma możliwość zasadzić na wyznaczonym terenie lasu. Po zakończeniu prac na zalesionym terenie stanie tabliczka informacyjna o tym kto zasadził drzewka.

 

DODATKOWE ATRAKCJE

Dmuchany zamek „Kolorowy świat”

Atrakcja, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Bezpieczny, dmuchany obiekt, na którym każde dziecko z chęcią wykorzysta wszystkie pokłady swojej energii.

*Atrakcja dostępna przy grupie zorganizowanej minimum 50 osób.

Malowanie buziek

Stanowisko, na którym każdy Maluch może zostać wybraną przez siebie postacią. Dziecięca buźka zamienia się w: pięknego motylka, pieska, duszka, pirata lub inną wybraną przez niego postać.

 

Wszystkie pakiety to nic innego jak znakomita edukacja i zabawa w duchu fair play.

 

* Minimalna liczba uczestników grup zorganizowanych wynosi 15 osób.
** Wychowawcy i opiekunowie grup nie ponoszą żadnych kosztów związanych z udziałem w wycieczce zorganizowanej do parku linowego „Leśna Przygoda” w Radlinie

*W przypadku przyjazdu większej liczby uczestników udzielane będą rabaty, a zatem uzyskają Państwo więcej atrakcji za  niższą cenę.

 

Cennik:


OFERTA CENA CZAS
PAKIET 0 Park linowy Maluch
12 zł/os. ok. 2 godziny
PAKIET I

Park linowy Maluch
Gry i zabawy integracyjne

15 zł/os.
ok. 3 godziny
PAKIET II

Park linowy Maluch
Gry i zabawy integracyjne
Piracka Wyprawa

20 zł/os. ok. 3 godziny
PAKIET III Park linowy Maluch
Gry i zabawy integracyjne
Mały Picasso
40 zł/os. ok. 3 godziny
SADZONKA
DRZEWKA
Sadzonka ok. 10 zł/os.
MALOWANIE
BUZIEK
--- dodatkowa atrakcja ---
2 zł/os.
KOLOROWY
ŚWIAT
--- dodatkowa atrakcja ---

5 zł/os.


 

Oprócz  rozmaitych zabaw nasza oferta może zostać wzbogacona o ofertę gastronomiczną, którą zapewni nam restauracja „Leśna Perła”.

  • Zupa (rosół, pomidorowa, ogórkowa, grochowa) – 5 zł
  • 2-danie – 10 zł

Przykładowo:

  • kotleciki drobiowe z frytkami i surówką
  • pulpety w sosie, ziemniaki, surówka
  • spaghetti
  • makaron z twarożkiem


"Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl".